O NAS

MOTIVATION to Szkoła Językowa Online wychodząca naprzeciw oczekiwaniom zarówno Klientów Indywidualnych, jak i Klientów Biznesowych. Przedstawiamy nowatorskie podejście do nauki języków obcych jakim jest połączenie metod nauczania przy jednoczesnym wdrażaniu form motywacyjnych.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i wyszkoleni nauczyciele z przygotowaniem pedagogicznym, którzy uczestniczą zarówno w szkoleniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Ważne jest dla nas nie tylko posiadanie merytorycznej wiedzy przez naszych lektorów, ale również pasja, z jaką podchodzą do nauczania języków obcych.

Na sukces naszych metod składa się wieloletnie doświadczenie. Kursy jakie prowadzimy to nie są typowe lekcje, które funkcjonują w innych szkołach. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby nasi uczniowie jak najwięcej zapamiętywali podczas zajęć i w jak najkrótszym czasie zauważyli postępy.

Biuro Obsługi Klienta MOTIVATION również stara się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Nasi pracownicy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą i życzliwością. Kontaktując się z naszym biurem możesz liczyć na fachową obsługę, która zawsze chętnie udzieli odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, a także rozwieje Twoje wątpliwości.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i kontaktu.

Team Motivation